Evi Kokalari: Gaz Bardhi, do të prezantoj me një mik të mirë, është djalë i përkryer! Më telefono

Aktivistja republikane në ShBA dhe anëtarja e Komisionit të Rithemelimit të PD-së, Evi Kokalari ka ironizuar deklaratat e deputetit Gazment Bardhi në lidhje me Kuvendin e 30 prillit.

Në postimin e saj në Facebook, Kokalari i propozon Bardhit një prezantim me kryetarin e Log Cabin America, ku sipas saj është djakë i përkryer.

Postimi i plotë i Evi Kokalarit

Hey Gaz Bardhi, ndërkohë që ne çlirojmë Shtëpinë e Bardhë, pse nuk hap “Log Cabin Albania”?

E di për çfarë flas; ‘gay republicans’ dua të them.

Jam gati të të prezantoj me kryetarin e Log Cabin America. E kam mik të mirë dhe është djal i përkryer.

Call me. 

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply