“Unë jam Sali Berisha, kurrë shpifjen dhe gënjeshtrën nuk e pranoj për të vërtetë”!

Lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka postuar një rrjete sociale një pjesë nga fjalimi i tij i një dite më parë në Kuvendin Kombëtar të PD-së së rithemeluar.

Berisha shprehet se kurrë gënjeshtrën dhe shpifjen nuk do t’i pranojë si të vërteta.

“Unë jam Sali Berisha, kurrë, kurrë, kurrë, shpifjen, gënjeshtrën nuk e pranoj për të vërtetë”, shprehet lideri i PD.

About Redaksia

Check Also

Eurostat:1.1 milionë shqiptarë u larguan nga vendi në 10 vite, Berisha-Ramës:Shpopullimi krimi yt madhor

Sali Berisha Mirëmbrëma dhe përshëndetjet më të përzemërta, ju misionarëve të pamposhtur të lirisë, dinjitetit, …

Leave a Reply