Reagimi i fortë i Kokalarit ndaj Ballës: Plehrat ngelen plehra, Taulant!

Aktivistja shqiptaro-amerikane Evi Kokalari ka ka reauar ashpër përmes një postimi në rrjetet sociale kreun e grupit parlamentar të PS, Taulant Balla.

Kokalari e paralajmëron se Berisha dhe mbështetësit e tij do të rikthehen për të rrëzuar PS-në nga pushteti.

“Dhe plehrat ngelen plehra, Taulant.

Fatkeqësisht dhe inceneratorët janë fantazma thjeshtë për përfitime financiare dhe s’ju heqim dot qafe… për momentin!

We’re coming for you next though. Buckle up cupcake”, shkruan Evi Kokalari në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Vendimi dhe firma që çon Ramën në burg

Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Ministrave, ëngjëll Agaçi ishte në SPAK këtë të premte, …

Leave a Reply