Berisha-gazetares së Bolinos: Verbëri militanteske e atij që po u merr pronat qytetarëve me 1 euro

Lideri historik i PD, Sali Berisha duke iu përgjigjur gazetares së Report Tv nga protesta para kryeministrisë, tha se, Karlo Bolino është anëtar i organizatës kriminale.

Kjo deklaratë e Berishës erdhi pas pyetjes së gazetares e cila më pas vijonte të shikonte celularin dhe nuk po dëgjonte përgjigjen për pyetjen që i drejtoi liderit të PD.

“Lëre, mos lexo mesazhet, vazhdo vazhdo po deshe. Të dali një i ri i vdekur ka një verbëri militanteske të atij i cili e vërteta është, me marrjen e pronës qytetarëve shqiptarë me 1 euro, e cila ishte për gjimnaz për atë zonë, nuk është gjë tjetër vetëm anëtar i organizatës kriminale, Karlo Bolino”, tha Berisha.

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply