Dy negociatorët e PD për Presidentin

Ish-Kryeministri Sali Berisha tha sot pas mbledhjes së Komisionit të Rithemelimit se, Partia Demokratike do të ketë negociatorë për Presidentin dy deputetë, Luciano Boçi dhe Oerd Bylykbashi.

“Ata kanë mandatin të negociojnë me opozitarët në emër të PD për presidentin. Alibeaj po funksionin si ministër virtual i Edi Ramës”, tha Berisha.

About Redaksia

Check Also

Inceneratori fantazëm i Tiranës mori 3,8 milionë euro në 4 muaj!

Teksa investimet publike nga buxheti i shtetit kanë pësuar rënie të ndjeshme si me planin dhe …

Leave a Reply