Berisha-Ramës; Je i pashpresë, asgjë nuk e ndal revolucionin e opozitës, i numëron aferat

Ish-Kryeministri Berisha i është përgjigjur Ramës sot në një konferencë shtypi duke e paralajmëruar se është i pashpresë dhe se asgjë nuk do ta ndalë revolucionin e opozitës së vërtetë.

About Redaksia2

Check Also

Veliaj drejt burgut, nis hetimi pasuror ndaj gjithë familjes së tij, hetim në banka

Të martën, agjentët e BKH-së ka shkuar për të mbledhur materiale e dokumente në lidhje …

Leave a Reply