Kryetarja e PD, Mat: Sa seriozisht e keni z.Rama? Ish-gardistin Agron Malaj e ke drejtues të PS…

Kryetarja e PD, Mat, Denisa Vata ka reaguar ndaj Ramës për presionin ndaj SPAK. Kryeministri Edi Rama kërcënoi përsëri sot SPAK-un për “21 janarin”, por njëri nga të akuzuarit për “21 janarin” është ish-gardisti Agron Malaj, të cilin Rama e ka ngjitur në kupolën e PS.

Kryetarja e PD, Mat, Denisa Vata shkruan në një reagim se, Agron Malaj e ka drejtues të PS-së në Mat dhe prej 3 vitesh është kryetar (i emëruar) i Bashkisë Mat.

Reagimi i Denisa Vatës

Ka 9 vite qe ish gardistin Agron Malaj e ka drejtues te PS-es ne Mat dhe prej 3 vitesh eshte kryetar (i emruar) i Bashkise Mat. Sa seriozisht e keni z.Rama???

About Redaksia

Check Also

Bufi i Roskovecit blen fuoristradë luksoze me paratë e taksapaguesve

Në çdo fundvit njësitë e qeverisjes vendore mbledhin këshillin bashkiak për të miratuar buxhetin e …

Leave a Reply