Berisha nuk ndalet, nis takimet nga Elbasani për kreun e PD

Ish-Kryeministri Berisha ka nisur nga Elbasani takimet për Kryetarin e PD. Një pritje etuziaste e demokratëve të Elbasanit më shumë se një mbështetje direkte për Berishën duket një vazhdim i foltoreve hisrtorike që rikthyen PD tek demokratët dhe shqiptarët.
Berisha tha se ai është ië shoqëruar nga një grup të rinjsh duke dhënë mesazhin e riptëritjes së forcës kryesore të opozitës.

About Redaksia

Check Also

Lubonja: Kemi një bandë të madhe që ka krijuar një sistem për të mbajtur në pushtet Edi Ramën

Analisti Fatos Lubonja në një lidhje Skype me emisionin “Open”, tha se nga dosja Metamorfoza …

Leave a Reply