“O zdroms, o hajdut”! I ndërpritet fjala Veliajt në New York, Berisha publikon videon

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një vide, ku disa të rinj kanë shpërthyer me sharje dhe fyrje ndaj Erion Veliajt në New York.

“Kudo qe shkojne vjedhjet i ndjekin nga pas!

Nderim bashkatdhetareve tane! sb, Shkruan Berisha.

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka qenë sot në New York ku u përurua rruga ‘Gjergj Kastrioti Skënderbeu’. Por ky rrugëtim i Veliajt nuk shkoi ashtu siç ai priste. Disa të rinj dëgjohen duke i hedhur akuza teksa Erion Veliaj fliste.

“O zdroms, o hajdut”! “Hajdut, me çfarë lekësh erdhe, o plehër”, iu drejtuan të rinjtë Veliajt.

About Redaksia

Check Also

Sondazhi, 81.5% e shqiptarëve: Qeveri e korruptuar, 63% nuk besojnë tek prokurorët

Anketa IDM, 1 Anketa vjetore e opinionit publik “Besimi në Qeverisje 2023”, zhvilluar nga Instituti …

Leave a Reply