Duhet të kesh pafytyrësinë ekstreme të Ramës e Veliajt që të bësh gjëra të tilla!

Nga Edi PALOKA

Duhet te kesh pafytyresine ekstreme te Rames e Veliajt qe te besh gjera te tilla.

Se pari; keta te dy, qe shkatrruan stadiumin dhe teatrin, dy nga pak ndertimet e bera nga italianet dhe dy nga simbolet e Tiranes, tani shkruajne “Miresevjen ne Romen e vogel” (se ku e shohin Romen ne Tiranen e shkatrruar kelyshi i Terpanit dhe kelyshi bastard i Kristaqit, ata e dijne).

Se dyti; jo vetem nuk kane asnje merite per finalen po per pak e detyruan UEFA-n ta anullonte me nderhyrjet e tyre brutale ne zgjedhjet e Federates e megjithate kjo nuk i pengon qe prej dy javesh te dalin e te marrin gjithe meritat e ketij eventi.

Duhet te kesh surratin zderre si keta te dy qe ta besh kete…

Mund të jetë një imazh i 3 persona, skuter dhe ambiente të jashtme

About Redaksia

Check Also

Kur ndahen dy epoka!

Nga Fjoralba DIZDARI Kur ndahen dy epoka! Mijëra njerëz të kryqytetit, por dhe të rretheve …

Leave a Reply