Pas pamjeve skandaloze, reagon Paloka: O legena, bëni dy sh*rrtore në Tiranë

Kreu i Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka, ka reaguar në rrjete sociale pas pamjeve të tifozëve që urinojnë në ambientet publike në Tiranë.

Edi Paloka ironizon qeverinë e cila flet për arritje dhe investime të mëdha imagjinare.

Demokrati thekson se duhet të investojë në banjo publike se për të tjera ua kemi parë hajrin.

Statusi i Palokës

Katër aeroporte! Bazat më moderne të NATO-s në rajon! Shqiponjë ne det si Palma e Dubait!

Dy satelite në hapësirë! Po bëni o legena dy shurrtore në Tiranë se për të tjerat ju a kemi parë hajrin…!

About Redaksia

Check Also

Meta: Shqipëria, vendi i dytë më i korruptuar në botë pas Zambias

Presidenti i Partisë së Lirisë Ilir Meta, në një deklaratë për mediat ka komentuar miratimin …

Leave a Reply