Berisha takohet me ish-Kongresmenin Bob McEwen

Kryetari i PD Sali Berisha publikon foton pas takimit me ish-Kongresmenin Bob McEwen: Me mikun e kahershem diskutuam zhvillimet ne Shqiperi dhe rajon.

Nje takim i perzemert me mikun tim te kahershem dhe te Shqiperise, ish – Kongresmenin Bob McEwen dhe bashkeshorten e tij. Zhvillimet ne Shqiperi dhe ne rajon ishin temat qe diskutuam gjate takimit tone. sb

Mund të jetë një imazh i 4 persona dhe njerëz në këmbë

About Redaksia

Check Also

Lubonja: Kemi një bandë të madhe që ka krijuar një sistem për të mbajtur në pushtet Edi Ramën

Analisti Fatos Lubonja në një lidhje Skype me emisionin “Open”, tha se nga dosja Metamorfoza …

Leave a Reply