Shkëlzen Berisha i përgjigjet Bardhit: Shoqata e gazrave…

Shkëlzen Berisha i është përgjigjur Gaz Bardhit përmes një postimi të shkurtër në rrjetet sociale.

“Për hir të bashkimit mendoj se, të gjitha emërimet në PD, duhet t’i rikthehen si ekskluzivitet shoqatës së gazrave!”, shkruan Shkëlzen Berisha.

About Redaksia

Check Also

Skandali/Avdylajt, Doçi dhe 4 zyrtarë policie u gjetën në shtëpi dhe u lanë të largoheshin

Kryetari i PD, Sali Berisha denoncon skandalin me ooeracionin e SPAK dhe policisë. Lexoni mesazhin …

Leave a Reply