Vokshi votoi në PPE/ Paloka: Tani duhet t’i gëlltisni prapë të pëgërat tuaja, mjeranë!

Kryetari i Këshillit Kombëtar tw PD, Edi Paloka ka reaguar ashpër pas mashtrimeve të disa mediave dhe individëve në shërbim të Edi Ramës, të cilët deklaruan se, “PD është përjashtuar nga PPE dhe nuk kanë të drejtë vote anëtarët e Rithemelimit”.

‘Mashtrues ordinerë po dhe dritëshkurtër… Tani duhet t’i gëlltisni prapë të pegerat tuaja, mjeranë!, shkruan Paloka në Facebook.

Postimi i Edi Palokës

Mashtrues ordinere po dhe driteshkurter …Fillimisht shpallen perjashtimin e PD  “per faj te Berishes”, pastaj pezullimin, pastaj heqjen e te drejtes se votes e ne fund heqjen e se drejtes se votes “vetem per Rithemelimin”.

Tani duhet t’i gelltisni prape te pegerat tuaja, mjerane!

About Redaksia

Check Also

Bufi i Rroskovecit e humbi “betejën” e parë në Gjykatën e Posaçme

Nga Luan BAÇI Bufi i Rroskovecit e humbi “betejën”e parë të saj në Gjykatën e …

Leave a Reply