Prekëse! Berisha mban fjalim për Nishanin, i ati nuk i mban lotët!

Teksa ish-Kryeministri Berisha po mbante fjalimin e lamtumirës për ish-Presidentin Nishani, babai i tij nuk i ka mbajtur lotët, Ai është shkrehur në vaj…

Emocionet dhe dhimbja për ndarjen nga jeta të mikut dhe bashkëudhëtarit në Partinë Demokratike, nuk e lanë pa lotuar edhe Berishën.

Berisha e mbyll mes lotësh, lamtumirën për ish-Presidentin Nishani: U prehsh në paqe, miku im i dashur!

 

About Redaksia

Check Also

Deklarata e fortë e ish-kreut të Prokurorisë: Si u zhdukën përgjimet e krerëve të bandave me majat e politikës

Nga Besim Hajdarmataj  Hetimet e organeve ligjzbatuese kundër krimit të organizuar të profilit të lartë nxisin …

Leave a Reply