Rama fillon rreshtoren ndaj Gjeneralit, e thërret në zyrë

Bajram Begaj, shefi i Shtabit të FA që do të marrë detyrën e Presidentit të Republikës ka shkuar në zyrën e kryeministrit Edi Rama.

Para pak çastesh Rama publikoi vetë pamjet e takimit ku binte në sy përulësia e Begajt ndaj Ramës duke i përsëritur disa herë falënderime kreut të qeverisë për detyrën e dhënë. Ajo që ra në sy në ato pak çaste filmome qe qëndrimi i shtriqur i Ramës në kolltuk dhe sjellka gati si nxënësi para mësuesit e Begajt.

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply