Luçiano Boçi falenderon Këshillin Kombëtar për votëbesimin

Luçiano Boçi, i cil u zgjodh nënkryetari PD me 123 vota ka shprehur falenderimin e tij.

“Falenderime për votëbesimin që Këshilli Kombëtar na dha ne të gjithëve, për vazhdimin e përpjekjeve tona të përbashkëta për bashkimin e Partisë Demokratike dhe kthimin e saj në alternativë qeverisëse!

Mirënjohje për çdo demokrat e votues që me besim e përkushtim na ndjek e mbështet pa kursim në rrugën e betejat tona politike!”, shkruan Boçi.

About Redaksia

Check Also

Alizoti: Ministri i Brendshëm ka frikë të përmendë emrat e banditëve të zonës ku është zgjedhur

Deputeti i PD, Tomorr Alizoti ka folur për lidhjet e kryeministrit Edi Rama me eksponentë …

Leave a Reply