Shehaj uron fituesit e garës në PD

I uroj fituesit e zgjedhur me votë dhe falenderoj ata që më mbështetën.
Me kurajo, me integritet, me luftën pa kompromis ndaj korrupsionit, do ia dalim të sjellim ndryshimin.

About Redaksia

Check Also

Eurostat:1.1 milionë shqiptarë u larguan nga vendi në 10 vite, Berisha-Ramës:Shpopullimi krimi yt madhor

Sali Berisha Mirëmbrëma dhe përshëndetjet më të përzemërta, ju misionarëve të pamposhtur të lirisë, dinjitetit, …

Leave a Reply