Tallja e Palokës me Ramën: “E ka premtuar Ai dhe Ai nuk gënjen kurrë”…

Kreu i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike ka reaguar me ironi ndaj deklarimeve të kreut të qeverisë Rama për mundësinë e organizimit të Formula 1 në vendin tonë.

Në një mesazh në facebook Paloka i kujton Ramës edhe premtimin për dërgimin në hapsirë të satelitëve “Made in Albania”.

Postimi i Palokës

Pas sateliteve Albania 1 dhe Albania 2, së shpejti do kemi dhe Formula 1 e Formula 2 . E ka premtuar Ai dhe Ai nuk gënjen kurrë!

Dikush betohet se e ka degjuar Ramën ti thotë Velinës së bashkisë duke u zgërdhirë: ”Këtyre (shqiptareve) sa me të madhe t’ju a thuash rrenën, aq më shpejt ta besojnë…”.

About Redaksia

Check Also

Vrasja e Vajdin Lames, pas vizitës së Ramës në Dubai SPAK anullon hetimet për Lul Berishën dhe Plarent Dervishin

Si Lul Berisha edhe Plarent Devishi dyshohet se fshiheshin në Dubai.  Rama e vizitoi Dubain …

Leave a Reply