Samiti i BE, Pollo: Kërcënimi me bojkot i Rama-Vuçiç, akt antieuropian dhe i dëmshëm për Shqipërinë

Samiti i BE-së, Genc Pollo: Rama me Vuçiçin kërcënojnë me bojkot. Akt antieuropian dhe i dëmshëm për Shqipërinë 

Efekti i parë i dukshëm i BallkanHapu: Rama me Vuçiçin pro-Putin kërcënojnë me bojkot të samitit BE ku janë të ftuar nga Charles Michel për një takim Ballkani Perëndimor/ Këshilli Europian.

Refuzimi publik i ftesës akti anti europian e shumë i dëmshëm për Shqipërinë e më gjerë. GP
Icon for this message’s header
Genc Po

About Redaksia

Check Also

I paguari nga Rama ofendon shqiptarët e Kosovës pse kanë bojkotuar plazhet e Shqipërisë: Jeni hajvana!

Shërbimet e një servili të paguar nga Rama që ofendon popullin e tij. Nga Berat …

Leave a Reply