Falë liderit global, ja dolëm që të rikthehemi dhe një herë aty ku ishim para vitit ‘90

Nga Edi PALOKA

Pas gjithe “sukseseve” dhe “arritjeve” te qeverive Rama ne keto 9 vite, ja dolem qe te rikthehemi dhe nje here aty ku ishim para vitit ‘90, ne vendin me te varfer ne Evrope.

Diten qe Rama shkarkoi njerin nga puna si gjoja pergjegjes per mos dergimin e sateliteve Albania 1 dhe Albania 2, ne hapesire, Eurostat publikoi te dhenat mbi te ardhurat per fryme dhe konsumin e qytetareve evopiane; Shqiperia e Rames qendron krenare ne fund te listes duke u kthyer 30 vjet mbrapa.

Suksese te metejshme e presin popullin tone trim dhe liridashes nen udheheqjen e liderit global.

Mund të jetë një imazh i teksti

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe mjekër

About Redaksia

Check Also

“Ja ku janë plagët e betejës me horrat”, Noka: Nuk duhet t’i vësh flakën Kuvendit, por qeverisë!

Deputeti i Partisë Demokratike Flamur, Noka, i ftuar në studion e emisionit “Open” në News24 …

Leave a Reply