Reagimi i fortë i Vasilit ndaj Ramës: Miu i vogël inferior i skërmitet Europës!

Zv/kryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, pas refuzimit të radhës nga BE të çeljes së negociatave me Shqipërinë. Ai sjell në vëmendje festën e Edi Ramës në 26 qershor 2018, kur sipas tij u hapën bisedimet e anëtarësimit, ndërsa sot, 4 vite më pas, sulmoi BE-në se janë në hall.

Postimi i Vasili

Miu i vogel inferior i skërmitet Europes!
Ja cfare shkruante ne 26 qershor 2018 ky Edi Rama, qe genjeu dynjane sikur medemek negociatat u hapen.
Ndersa sot pas 4 vjetesh kur negociatat nuk hapen po na thote, qe Europa qenka ne hall dhe se ky punet i paska fjolle me Vuçicin ne krah.
Hajde miu vogel inferior i kapur per bishti, hajde.

Image

About Redaksia

Check Also

“Ja ku janë plagët e betejës me horrat”, Noka: Nuk duhet t’i vësh flakën Kuvendit, por qeverisë!

Deputeti i Partisë Demokratike Flamur, Noka, i ftuar në studion e emisionit “Open” në News24 …

Leave a Reply