Berisha nxjerr foton e Ramës: Jam Mbreti i Kanabisit! Forca ime është droga!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka ironizuar fjalimin skandaloz të kryeministrit Edi Rama gjatë samitit në Bruksel. Në një postim në Facebook, Berisha e ka nxjerrë Ramën të “veshur” me një kostum kanabisi. Ndërsa sipër postimit i ka dedikuar edhe disa vargje.

Postimi kryetarit të PD, Berisha

The King of Kanabis! Rama liderve te Bashkimit Europian: Une jam Mbreti i Kanabisit! Forca ime eshte droga! Ndaj ju them çfare te dua! Ju me dhimbseni shume sepse jeni thjeshte kongregacion prifterinjsh qe diskutoni per seksin e engjejve! sb

Image

About Redaksia

Check Also

Lajthit Rama, urdhëron shoqërimin e 3 të miturve në komisariat pse nuk i buzëqeshën!

Një situatë sa skandaloze dhe sa e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën …

Leave a Reply