Protesta e 7 korrikut/ PD harton platformën organizative, ja grupet e punës

Bashkohet Partia Demokratike për protestën e 7 korrikut, përpara Kryeministrisë. Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Floriana Garo u shpreh gjatë një konference për shtyp se, PD ka caktuar emrat e grupeve të punës që do të organizojnë protestën kombëtare para Kryeministrisë.

Njoftimi i Zyrës së Shtypit dhe Komunikimit të PD

Kryesia e Partisë Demokratike ka hartuar dje platformën organizative për protestën e 7 korrikut.

Gjithashtu është bërë miratimi i grupeve të punës, në nivel qarku dhe dege, pas propozimeve të ardhura dhe të diskutuara në mbledhje.

Lista e grupeve të punës vijon si më poshtë, duke filluar me degët e qarkut Tiranë dhe pastaj 11 qarqet e tjera të vendit.

Bashkëngjitur emrat e grupeve të punës.

Image

GRUPET E PUNËS NË QARQE PËR ORGANIZIMIN E PROTESTËS

QARKU SHKODËR
BARDH SPAHIA
KRYETAR I GRUPIT TË PUNËS

GRUPI I PUNËS
Lorenc Luka
Greta Bardeli
Emilja Koliqi
Zefi Hila
Helidon Bushati
Ramadan Likaj
Voltana Ademi
Irena Shestani
Arvit Bushati
Imelda Kraja
Mimoza Rexhvelaj
Prel Gjoni

QARKU LEZHË
JOZEFINA TOPALLI
KRYETARE E GRUPIT TË PUNËS

GRUPI I PUNËS
Elda Hoti
Lindita Metalia
Kastriot Piroli
Agron Gjekmarkaj
Marjana Brunga
Zyrafete Kulla
Albina Deda
Mariglend Doci

QARKU KUKËS
ISUF CELA
KRYETAR I GRUPIT TË PUNËS

GRUPI I PUNËS
Flamur Hoxha
Faslli Germizi
Nazlie Laci
Feride Rrahmanaj

QARKU DURRËS
OERD BYLYKBASHI
KRYETAR I GRUPIT TË PUNËS

GRUPI I PUNËS
Fatbardha Kadiu
Jola Hysaj
Floriana Garo
Ferdinand Xhaferraj
Andia Ulliri
Merita Bakiu
Ardian Muka
Arjan Dedej
Denion Shengjegji
Dritan Burgia
Lorin Hoxha
Osman Stafa
Andi Dollapi
Aulon Kalaja
Bujar Vukaj
Bledi Kasmi

QARKU ELBASAN
LUCIANO BOCI
KRYETAR I GRUPIT TË PUNËS

GRUPI I PUNËS
Megi Balliu
Zheni Gjergji
Flutura Acka
Lefter Geshtenja
Dashnor Sula
Ankelita Çela
Ardian Turku
Aurel Bylykbashi
Eliona Gremi
Elior Vila
Klodiana Çapja
Arbjola Halimi
Xheraldo Dashi

QARKU KORÇË
EDMOND SPAHO
KRYETAR I GRUPIT TË PUNËS

GRUPI I PUNËS
Sorina Koti
Eleina Qirici
Ervin Salianji
Bledion Nallbati
Seladin Jakupllari
Gjergj Mero
Klara Bici
Ledina Alolli
Arben Miza

QARKU BERAT
GENC DEROMEMAJ
KRYETAR I GRUPIT TË PUNËS

GRUPI I PUNËS
Kasem Mahmutaj
Tomorr Alizoti
Gentian Mishova

QARKU FIER
LUAN BACI
KRYETAR I GRUPIT TË PUNËS

GRUPI I PUNËS
Ivi Kaso
Ilda Dhori
Eralda Bano – Tase
Saimir Korreshi
Emiljano Mone
Ibrahim Morina
Myslym Murrizi
Elton Bano

QARKU VLORË
BUJAR LESKAJ
KRYETAR I GRUPIT TË PUNËS

GRUPI I PUNËS
Ina Zhupa
Arbi Agalliu
Fatjon Veizaj
Alta Azizi Haluca,
Nadire Meçorapaj,
Sara Bodo,
Klodian Muco
Matilda Qurku
Spiro Vaso
Minushe Laze

QARKU GJIROKASTËR
TRITAN SHEHU
KRYETAR I GRUPIT TË PUNËS

GRUPI I PUNËS
Dasho Aliko

GRUPET E PUNËS PËR QARKUN E TIRANËS

ZONA 1
EDI PALOKA,
KRYETAR I GRUPIT TË PUNËS

DEGA 1
ALDO BUMÇI
ORJOLA PAMPURI
CLIRIM GJATA

DEGA 2
BISLIM AHMETAJ
JORIDA TABAKU
AGRON KULICAJ
ANISA KADESHA
ARMEND MUSAJ
BESART XHAFERRI
BESNIK ALIAJ
GLAUK OLLDASHI
RAJMONDA BULKU
RUBENS SHIMA
RUDINA HAJDARI

DEGA 3
EDITH HARXHI
JORIDA TABAKU
AIDA SHEHU
ENSA BASHA
MIRELA TABAKU

DEGA 4
GENT STRAZIMIRI
ALFRED RUSHAJ
MYQEREM TAFAJ
ILIRIANA KUCANA
ALEKSANDER BIBERAJ

ZONA 2
AGRON SHEHAJ
KRYETAR I GRUPIT TË PUNËS

DEGA 5
ENNO BOZDO
ADRIANA GJONAJ
AKIL KRAJA
ANDON FRROKAJ
ARBEN IMAMI
AVENIR PEKA
BARBARA DODA
DORIAN TELITI
ELGI HYKA
ELISABETA SKRAPARI
ELVIS MALASI
FATBARDH KADILLI
GENC POLLO
LEDJANA FRATARI
QEMAL HOXHA
SHEREFEDIN SHEHU
SUZANA GUXHOLLI

DEGA 7
GRIGELS MUCOLLARI
JAMARBER MALLTEZI
GAZMEND DIBRA
ARBEN BEQIRI
BUJAR KAPEXHIU
ENDIRE BUSHATI
KLODIAN LATA
MAL BERISHA
NIKOLIN CALI
JULIAN DEDA

DEGA 12
KELTIS KRUJA
ORJOLA PAMPURI
DOREL MEMOCI
FATJON BATHORJA

ZONA 3
BELIND KËLLIÇI
KRYETAR I GRUPIT TË PUNËS

DEGA 6
ARBEN RISTANI
ANISA DERVISHAJ,
FLORIN KURMEKAJ,
MARIGLEN KURTBALAJ

DEGA 13
ARBEN RISTANI
ANXHELA MALKO

DEGA 14
ALDO BUMCI

DEGA 15
KELTIS KRUJA

DEGA 16
KLEVIS BALLIU
XHULIAN GUCE

ZONA 4
ALBANA VOKSHI
KRYETARE E GRUPIT TË PUNËS

DEGA 8
ERVIN MINAROLLI
ALFRED RUSHAJ
INDRIT HOXHA
APOLON BACE
OSMAN MULA
FIORALBA DIZDARI
VALDETE VORBSI

DEGA 9
YLLI ASLLANI
ARBEN IBRO
BUJAR VUKAJ
LAURA VORPSI
MYQEREM TAFAJ
RENIS GJOKA
SAIMIR MULGECI
SEVALGON BERISHA
GJOK VUKSANI

DEGA 10
ERVIN MINAROLLI
INDRIT HOXHA
ALFRED RUSHAJ
ENKELEDA SALLAKU
GAZMIR SPAHIA
IMANUEL CAUSHAJ
KLAUS SHAQIRI

DEGA 11
YLLI ASLLANI
DAVA MARKU
ETION KAPEDANI

ZONA 5
FLAMUR NOKA
KRYETAR I GRUPIT TË PUNËS

VORE
KLEVIS BALLIU
LISANDËR HOXHA
FIQIRI ISMAILI

KAMEZ
MIMOZA HAJDARMATAJ
KLEVIS BALLIU
QEMAL CEJKU

PASKUQAN
MIMOZA HAJDARMATAJ
KLEVIS BALLIU
ROLAND KETA

KAVAJE
FLORION MIMA
GRIDA DUMA
ARNOLD KARRIQI
PARID TEFERICI
SHKELQIM HOXHA

RROGOZHINE
FLORION MIMA
GRIDA DUMA
SHKELQIM HOXHA
HEKURAN XHANI

About Redaksia

Check Also

I paguari nga Rama ofendon shqiptarët e Kosovës pse kanë bojkotuar plazhet e Shqipërisë: Jeni hajvana!

Shërbimet e një servili të paguar nga Rama që ofendon popullin e tij. Nga Berat …

Leave a Reply