Gazetari i majtë: Pse do marr pjesë në protestë në 7 korrik

Gazetari i majtë, Ben Andoni ka dhënë shembullin e tij se do dali në protestën e 7 korrikut.

I ftuar në Quo Vadis në Vizion Plus, Andoni tha se vendi po përballet me një shqetësim shumë të madh pasi njerëzit mezi po presin të ikin nga Shqipëria.

Andoni: Ky është shqetësimi më i madh. Unë jam një nga njerëzit që dua të iki dhe mezi po pres rastin të iki nga Shqipëria.

Pyetje: Do dilni në protestë në datë 7 korrik?          

Andoni: Po, patjetër. Unë kam qënë në shumë protesta të PD-së.

About Redaksia

Check Also

Polici bandit që terrorizoi protestuesit, i dënuar në Itali me 12 vjet burg për vrasje!

Ervin Zela, banditi që një ditë më parë terrorizoi qytetarët që protestuan para Bashkisë së …

Leave a Reply