Paloka: Sa herë i plas një superskandal, Rama bën ndonjë zbulim…

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka thotë se, sa herë që shpërthen ndonjë superskandal, Rama bën ndonjë ‘zbulim’.

“Sa herë i plas ndonjë superskandal, Rama bën ndonjë zbulim të madh në krahun tjetër ose shfaq në 3D për publikun ndonjë projekt fantastiko-shkencor…

Sa për dijeni, Shqipëria ka 100 vjet që shfrytëzon burimet e saj të naftës, përfshi dhe këto 10 vite që qeveris Rama, por paratë kanë përfunduar në xhepat e hajdutëve…”, shkruan Paloka.

About Redaksia

Check Also

Krimi del jashtë kontrollit, vritet me breshëri plumbash 40-vjeçari në Lezhë

Ekzekutohet në atentat Entjan Nikulaj, djali i xhaxhait të Ardian Nikulajt (biznesmenit që u vra …

Leave a Reply