Protesta nis me këngën himn të Renis Gjokës dhe Big Bastës, elektrizohet Bulevardi

Protesta madhështore e shqiptarëve në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’, ka nisur ndryshe se çdo tubim tjetër.

Këtë herë ka qenë këngëtari Renis Gjoka që së bashku me grupin e tij kanë hapur protestës me këngën himn ‘Një hap përpara’.

Mijëra shqiptarë i janë bashkuar thirrjes së Partisë Demokratike dhe Shoqërisë Civile për të dalë në protestë kundër qeverisë së Edi Ramës.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

About Redaksia

Check Also

Gazetarja denoncon skandalin tjetër/Drejtorët i dhanë vetes tenderin për prishjen e 22 pallateve

Ola Xama ka qenë e ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, ku foli …

Leave a Reply