Foto/ Lumë njerëzish në Bulevard

Pamjet që shihni i përkasin ‘Bulevardit Dëshmorët’ e Kombit në këto momente.

Një det njerëzish që po i drejtohen Kryeministrisë.

Mijëra qytetarë nga të katër anët e vendit i janë përgjigjur thirrjes së PD për protestë masive kundër varfërisë dhe çmimeve abuzive.

Kjo është një nga protestat më masive që është zhvilluar ndonjëherë.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

 

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply