Shqiptarët i përgjigjen thirrjes së PD, mijëra protestues para Kryeministrisë!

Edhe pse protesta nuk ka nisur ende zyrtarisht, pjesëmarrja duket masive.

Mijëra qytetarë i janë përgjigjur thirrjes së Partisë Demokratike dhe liderit të saj, Sali Berisha.

Para Kryeministrisë në këto momente janë mijëra qytetarë nga të katër anët e vendit.

Opozita proteston kundër varfërisë, çmimeve abuzive dhe vjedhjeve qeveritare.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

About Redaksia

Check Also

Polici bandit që terrorizoi protestuesit, i dënuar në Itali me 12 vjet burg për vrasje!

Ervin Zela, banditi që një ditë më parë terrorizoi qytetarët që protestuan para Bashkisë së …

Leave a Reply