Berisha nxjerr pamjet: Blinde, blinde, blinde! Po dridhet pushteti i drogës

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar një video në faqen e tij të ‘Facebook’, vetëm pak minuta para nisjes së protestës.

Përbri videos, Berisha shkruan se ‘Blinde, blinde, blinde!! Po dridhet pushteti i droges dhe krimit!’.

About Redaksia

Check Also

“La Repubblica”: Kush është avokati i narkotrafikantëve pas paktit 1 miliard euro Rama-Meloni

Gazeta e njohur italiane La Repubblica ka shkruar një artikull për marrëveshjen mes Italisë dhe …

Leave a Reply