Një ditë pas protestës madhështore, Berisha vazhdon axhendën…

Kryetari i PD, Sali Berisha, një ditë protestës madhështore përpara Kryeministrisë do të vijojë sot anxhendën e përjavshme, siç është dhe konferenca që bën çdo të premte me gazetarët. Mësohet se konferenca do të nisë në orën 12:00, ashtu si për çdo javë.

“Mirëmëngjes miq, Pas protestës madhështore mbrëmë, ju ftoj të më ndiqni në bashkëbisedimin e përjavshëm me gazetarët, sot në orën 12.00”, shkruan Berisha në një postim në ‘Facebook’.

Dje për mbi 2 orë opozita, e mbështetur nga qytetarë ‘zbarkoi’ në shesh para Kryeministrisë ku protestuan kundër qeverisë ‘Rama’. Nga ana tjetër kryeministri Rama zgjodhi që mos të ishte në Tiranë gjatë kohës që u mbajt protesta, por udhëtoi drejt Vlorës.

About Redaksia

Check Also

Në dreq Ambasadorë memecë ndaj hajdutërisë mafioze

Ne dreq Ambasadoret memecë ndaj hajdurise mafioze te pandeshkuar te Rames e Veliajt dhe llafane …

Leave a Reply