Berisha, përshëndetje të veçantë për mbështetësit e tij në rrjet

Kryetari i PD, Sali Berisha i ka përshëndetur sot mbështetësit e tij në rrjetet sociale me këtë imazh domethënës nga protesta e 7 korrikut, ku shfaqet duke treguar me krenari, një statujë të Heroit Isa Boletini, që një protestues e kishte marrë me vete posaçërisht për t’ia dhuruar në valën e atij entuziazmi.

“Mirëmëngjes miq, ju përshëndes përzemërsisht me këtë foto! sb” shkruan lideri demokrat.

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe në këmbë

About Redaksia

Check Also

4 vjet dhe SPAK nuk e ka përcaktuar akoma se cila është vlera e paligjshme që pretendohet se Malltezi ka përfituar!

Avokati Sokol Mëngjezi, ka shpjeguar në detaje se cilat janë mekanizmat penalë që po përdoren …

Leave a Reply