Katastrofë në Urgjencën e QSUT! Të sëmurët shtrihen në dysheme, 10 mijë lekë shtrati

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, në Urgjenën e QSUT njerëzit janë të shtrirë në dysheme, mungojnë shtretër, mungon personeli, mungojnë ilaçe e çdo gjë. Një vajzë që ka shkuar në urgjencë ka paguar 10 mij Lekë të vjetra për ta shtrirë në atë krevat që duket në foto.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Gjendje katastrofë në urgjencën e QSUT!

Nuk ka shtetër dhe të sëmurët shtrihen në dysheme.

Shtrati shitet me 10 mijë lek.

Shërbimi shëndetësor në ditën e tij më të zezë!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

Doktor mirmgjesi. Me erdhi sot mgjes. Denoncoje po munde. Ky eshte nje skandal qe ka ndodhur dje pas dreke tek urgjenca QUST.Ku nje punonjeseje te nje fasonerie ne Tirane i ka ra te fiket ne orarin e punes brenda ne nje fsoneri ku lageshtira dhe temperaturat arrijne 36-38 grande. Ne urgjenen e QSUT njerzit jane te shtrire ne dysheme, mungojn shtreter, mungon personeli, mungojn ilaçe e çdo gja. Kjo vajza ka paguar 10 mij Leke te vjetra per ta shtrire ne ate krevat qe duket ne fotot qe me dergoj.

Mund të jetë një imazh i 8 persona, spital dhe ambiente të brendshme

About Redaksia

Check Also

Polici bandit që terrorizoi protestuesit, i dënuar në Itali me 12 vjet burg për vrasje!

Ervin Zela, banditi që një ditë më parë terrorizoi qytetarët që protestuan para Bashkisë së …

Leave a Reply