Pazare edhe me të vdekurit/ Berisha: Rakip Suli shet me 1000 euro varrin!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka bërë një denoncim ndaj kryebashkiakut të Kamzës, Rakip Sulin, duke pretenduar se ai e shet me 1000 euro një vende për varrim. Në një postim në rrjetin e tij social, Berisha ka nxjerrë mesazhin e një qytetari, i cili bën një denoncim për varrezat në Bathore. Sipas qytetarit, një vend varri që supozohet të jepet falas, është shitur për 1000 mijë euro.

Postimi i kreut të PD, Berisha

Rakip Suli shet me 1000 euro varrin!
Lexoni akuzën dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb
Pershendetje Z.Berisha
Shiko ca behet me babezi per para edhe me banesen e fundit
Foto eshte ne varrezat ne bathore
Bashkia kamez
Keto vende i ka zen nje kusheri i imi dhe ka paguar 1000 euro per nje vend varri
Sekseri i tha qe un vetem njeqind euro mar vet tjerat i mer Rakip Suli
Anonim ju lutem.
Dhe lutem doktorr jepi ritem pak me shume ta shporrim kete sistem gjakpires.
Ne foton qe shikoni jane 12 vende per varre
Beni llogarit vet se sa ka mar Rakip Suli.
Mund të jetë një imazh i ambiente të jashtme

About Redaksia

Check Also

Gazetarja denoncon skandalin tjetër/Drejtorët i dhanë vetes tenderin për prishjen e 22 pallateve

Ola Xama ka qenë e ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, ku foli …

Leave a Reply