Kërcet arma në mes të Tiranës, dy të plagosur tek stadiumi “Air Albania”

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje pranë stadiumit ‘Air Albania’ në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pas ndeshjes ku tifozët e Tiranës janë përplasur me ata të ekipit boshnjak Zrinjski.

Burime bëjnë me dije se dy persona janë plagosur dhe një efektiv policie ndërsa dëgjohen edhe shpërthime kapsollash.

Siç shihet në pamjet e siguruara nga Syri.Net, një i ri gjendet i shtrirë në tokë ndërsa policia ka shoqëruar 15 persona.

About Redaksia

Check Also

Polici bandit që terrorizoi protestuesit, i dënuar në Itali me 12 vjet burg për vrasje!

Ervin Zela, banditi që një ditë më parë terrorizoi qytetarët që protestuan para Bashkisë së …

Leave a Reply