Kosova 255 mijë euro për tekstet e nxënësve në Preshevë, Medvegjë e Bujanoc, Rama respekton Vuçiç

• Kosova 255 mijë euro për tekstet e nxënësve në komunat Preshevë, Medvegjë e Bujanoc. Boçi: Rama nuk e bën sepse respekton Vuçiç

👉Qeveria e Kosovës ka miratuar fondin prej 255 mijë eurosh për blerjen e teksteve për nxënësit e komunave Preshevë, Medvegjë e Bujanoc.

Falenderim e mirënjohje për Qeverinë e Kosovës.
Atë që nuk dëshiron ta bëjë Rama për respekt të Vuçiçit, megjithëse e ka për detyrë dhe angazhim, e bën Albin Kurti!
👏Bravo Albin Kurti!

About Redaksia

Check Also

Vokshi: Kjo është dhuna për të cilën ndërkombëtarët nuk folën!

Nga Albana VOKSHI Pas protestës së djeshme, e treta në radhë para bashkisë, organizuar nga …

Leave a Reply