Halli i shqiptarëve është regjimi, jo Berisha

Bledi KASMI

Nëse këta do ta kishin me Berishën dhe jo me opozitën, do ti nxirrnin këto letra një vit pas largimit të tij nga pushteti, pra në vitin 2014 dhe jo sot kur opozita është rikthyer si shpresë për përmbysjen e qeverisë më të korruptuar në Europë, sipas raporteve po të këtyre që sajojnë “non grata me porosi të Sorosit, por që në Shqipëri tashmë u ka dalë boja dhe nuk kanë asnjë vlerë.

About Redaksia2

Check Also

Berisha-Ramës: Në Milano shkove si shpopulluesi më i madh i Shqipërisë!

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha gjatë fjalës në tubimin qytetar, ka vlerësuar protestën e …

Leave a Reply