Rama me thonj të paprerë dhe të palarë, Berisha publikon foton: Ja pse Nano i tha…

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar një foto të kryeministrit Edi Rama, ku duket qartë me thonjë të paprerë dhe të palarë.

“Ja pse Fatos Nano i tha: Të solla nga Parisi me thonj të pista tek shisje ikona të vjedhura. sb”, shkruan Berisha në një postim në Facebook.

Image

 

About Redaksia

Check Also

“La Repubblica”: Kush është avokati i narkotrafikantëve pas paktit 1 miliard euro Rama-Meloni

Gazeta e njohur italiane La Repubblica ka shkruar një artikull për marrëveshjen mes Italisë dhe …

Leave a Reply