Meta zbulon logon e re të Partisë së Lirisë

Ish-Presidenti Ilir Meta 24 orë pasi shpalli ndryshimin e emrit të Lëvizjes Socialiste për Integrim në “Partia e Lirisë, ka publikuar edhe logon e re të kësaj force politike.

Me anë të një postimi në Twitter ai bën thirrje që ta ndjekin në konferencën e parë për mediat nga selia e “Partisë së Lirisë”.

About Redaksia2

Check Also

Në dreq Ambasadorë memecë ndaj hajdutërisë mafioze

Ne dreq Ambasadoret memecë ndaj hajdurise mafioze te pandeshkuar te Rames e Veliajt dhe llafane …

Leave a Reply