Protestuesit, ultimatum Ramës deri të hënën për shkarkimin e ministrave, ndryshe…

Protestuesit që u mblodhën mbrëmjen e sotme duke kërkuar largimin e ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçi dhe asaj të Turizmit, Mirela Kumbaro, i kanë dhënë ultimatum Edi Ramës. Në rastse ramanukdo ti shkarojë minisrat deri të hënën,atëhere protesta do tb organizohet në 19.00 të së hënës.

About Redaksia

Check Also

Polici bandit që terrorizoi protestuesit, i dënuar në Itali me 12 vjet burg për vrasje!

Ervin Zela, banditi që një ditë më parë terrorizoi qytetarët që protestuan para Bashkisë së …

Leave a Reply