Vrasja e vogëlushes nga shteti, Berisha ndez një qiri në shkallët e Kryeministrisë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha i është bashkuar protestës qytetare të organizuar për të kërkuar dorëheqjen e ministrave të Brendshëm dhe Turizmit, Bledi Çuçi dhe Mirela Kumbaro.

Protestuesit vendosën të marshonin drejt kryeministrisë ku edhe kryen homazhe.

Edhe kreu i PD-së, Sali Berisha ndezi një qiri si homazh për 7-vjeçaren Jonada Avdia, që e vrau në bregdetin e Himarës, Komisari i Policisë, Arjan Tase.

About Redaksia

Check Also

Investigimi nga Italia: Si korruptuan edhe shefin e Interpol para McGonigal

Me fjalë thuhet shpesh se regjimi Rama mbahet në këmbë përmes blerjes së ndërkombëtarëve, por …

Leave a Reply