Ikin dritat në koncertin e “Noizy” të rinjtë shpërthejnë në “Rama ik!”

Është mbajtur mbrëmjen e kësaj të diele koncerti “The Alpha Shoë” i reperit Rigels Rajku, i njohur me emrin e artit “Noizy”.

Ajo që raportojnë mediat është se në një moment është shkëputur energjia elektrike. Pas kësaj turma dëgjohet duke bërtitur njëzëri: “Rama ik!”. Situata duket se është zgjidhur shpejt.

Në këtë koncert “Noizy” kishte ftuar rreth 40 artistë vendas dhe të huaj.

Organizatorët pretendojnë se ky është koncerti më i madh hip hop i mbajtur ndonjëherë në vend. Në koncert do të këndojë dhe “Stresi” pas rikthimit të miqësisë mes tyre.

About Redaksia

Check Also

Kryetari i Shoqatës Shqiptaro-Italiane: Rama mund të mashtrojë në Greqi, por me ne s’i ecën!

Kryetari i Shoqatës Shqiptaro-Italiane Abruzzo, Luan Hallulli ka komentuar takimin që kryeministri Edi Rama zhvilloi …

Leave a Reply