Berisha publikon videon: Borshi pa drita! Ky është turizmi i përsosur i Edi Ramës

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar një denocim në lidhje zonën e Borshit e cila është pa drita pasi fiken nga katër ose pesë herë në ditë në orare që pushuesit janë në hotele. ‘Borshi pa drita! Ky eshte turizmi i përsosur i Edi Ramës’, shkruan Berisha në Facebook.

Postimi 

Borshi pa drita! Ky eshte turizmi i përsosur i Edi Ramës. Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. #sb

Pershendetje Doktor!
Jam ne borsh me pushime, jemi pa drita, pronari i hotelit na thote se ka dite qe i fikin 4-5 here ne dite ne oraret qe pushuesit jane ne hotel….. nje pjese e pushuesve jane larguar. Nuk japin asnje arsye per ikjen e energjise, eshte e qellimshme, duan ta shkaterrojne edhe kete pak turizem qe ka ngelur. Ju falenderoj dhe uroj shendet te plote.

About Redaksia

Check Also

Burri grabiti 10 mijë metra tokë në bregdet dhe çoi në burg kryebashkiakun, Xhaçka thotë se është e pastër

Teksa sot pritet të votohet në Kuvend për mandatin e Olta Xhaçkës, deputetja socialiste ka …

Leave a Reply