Berisha publikon videon: Borshi pa drita! Ky është turizmi i përsosur i Edi Ramës

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar një denocim në lidhje zonën e Borshit e cila është pa drita pasi fiken nga katër ose pesë herë në ditë në orare që pushuesit janë në hotele. ‘Borshi pa drita! Ky eshte turizmi i përsosur i Edi Ramës’, shkruan Berisha në Facebook.

Postimi 

Borshi pa drita! Ky eshte turizmi i përsosur i Edi Ramës. Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. #sb

Pershendetje Doktor!
Jam ne borsh me pushime, jemi pa drita, pronari i hotelit na thote se ka dite qe i fikin 4-5 here ne dite ne oraret qe pushuesit jane ne hotel….. nje pjese e pushuesve jane larguar. Nuk japin asnje arsye per ikjen e energjise, eshte e qellimshme, duan ta shkaterrojne edhe kete pak turizem qe ka ngelur. Ju falenderoj dhe uroj shendet te plote.

About Redaksia

Check Also

Kërkohet dyfishimi i çmimit të biletës së urbaneve

Operatorët kryesorë të transportit urban ngrenë shqetësimin e mosstabilizimit financiar të sektorit e ndikuar nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published.