Krimi bën ligjin, vritet me armë një person në Elbasan

Një vrasje me armë zjarri ka tronditur Elbasanin këtë mbrëmje. Burime bëjnë me dije se, ngjarja ka ndodhur në Bulevardin kryesor të qytetit, pranë stadiumit ‘Elbasan Arena’ ndërsa viktimë ka mbetur Madrit Ulqinaku.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e krimit për zbardhjen e plotë të saj.

About Redaksia

Check Also

Dokumentat e hakerave, dy ministra dhe dy deputetë të Ramës kontigjentë krimi

Spiropali, Peleshi, Kodheli dhe deputeti tjetwr i PS Luan Duzha janë kontigjentë krimi sipas dokumentave …

Leave a Reply

Your email address will not be published.