Ekzekutimi mafioz, Berisha: Elbasani në duart e bandës Balla!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka reaguar për vrasjen në Elbasan. Berisha shkruan tn një postimi në Facebook se, Elbasani është në duart bandës së Taulant Ballës. Po ashtu ai shkruan se vrasësit si gjithmonë janë larguar në drejtim të paditur.

Postimi

Elbasani në duart e bandës Balla! Ekzekutim mafioz me silenciator i Madrid Ulqinakut, në ora 22:00, në Bulevardin e qytetit. Vrasësit largohen si zakonisht, në drejtim të paditur. sb

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply