Berisha: Ky është tubim besëlidhje! Po Dibrës, jo Skavicës!

Le ta quajmë këtë tubim këtu një besëlidhje për Skavicën dhe të ftojmë çdo shqiptar, çdo dibran të betohet që nuk do e dorëzojmë ne Dibran. Po Dibrës, jo Skavicës. Kjo wshtë betejë për ekzistencën. Shqipëria ka burime dhjetëra herë më të pafundme, më të fuqishme energjetike se sa diga e Skavicës.

Njëri foli këtu për erën, ne kemi fushat e erës më të fuqishmet, Karaburuni, Bulqiza, Puka, Vau i Dejës, Tepelena, janë të studiuara me atlas dhe me çdo gjë. I kërkoj sërish kompanisë të rishqyrtojë kontratën me Edi Ramën, ajo është kontratë antikombëtare, është antishqiptare dhe atë kontratë Dibra dhe PD nuk mund ta pranojë kurrë.

About Redaksia

Check Also

Kim-Ramës: Kush e ka në dorë këtë vend, kriminelët apo qytetarët?

CFARE THA AMBASADORJA KIM PAK DITE ME PARE Yuri Kim: Mendoj se Shqipëria ka një …

Leave a Reply

Your email address will not be published.