Berisha: PD do vijë në pushtet vetëm me votë! Protestat nuk do ndalen…

Kryetari i PD, Sali Berisha deklaroi nga Pogradeci se, Partia Demokratike nuk merr kurrë pushtet në rrugë tjetër veçse me votë.

Berisha theksoi se, protesta është padiskutim institucioni demokratik për t’i dhënë mësimet e merituara qeverisë së Ramës.

“Protesta është padiskutim institucioni demokratik për t’i dhënë mësimet e merituara kësaj qeverie dhe këtij regjimi”, tha Berisha.

About Redaksia

Check Also

Meta: Jam optimist për fitoren e opozitës, 80% e shqiptarëve tashmë janë në opozitë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, i ftuar në emisionin ‘A Show’ me Adi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.