Juristja: Shpreh indinjatën për mbylljen e gjykatës së Pogradecit, do mbyllet edhe spitali

Silvana Sata-Juriste

Do të doja të shprehja indinjatën për mbylljen e gjykatës së Pogradecit.

Edhe për spitalet, kam dëgjuar se do të përdoret e njëjta hartë. Do të mbyllin spitalet dhe do të ngelet vetëm një pikë urgjence dhe të gjithë pacientët që kanë nevojë për trajtim, do të shkojnë në Korçë.

Kasta politike e dekadës së fundit ka qenë një kastë që zbatonte një axhendë të paracaktuar, për të shuar kombin shqiptar, që Kosova të mos kishte një mbështetje.

‘Open Ballkan’ e dimë shumë mirë se çfarë pasojash po sjell.

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply