Foto-lajm: Nafta në Malin e Zi, 900 lekë/litri më lirë se në Shqipëri, benzina 500 lekë/litri

Çmimet e naftës në Shqipëri kalojnë çdo imagjinatë krahasuar me çmimet në rajon. nafta në Malin e Zi sot tregtohet 900 lekë/litri më lirë se në Shqipëri, ndërsa benzina 500 lekë/litri më lirë.

About Redaksia

Check Also

“SIGAL UNIQA”, pjesë e Piramidës së Tiranës/ Ponari: Lokacioni më i ri i inovacionit në sigurime dhe edukimit financiar

“SIGAL UNIQA Group Austria” prej 25 vjetësh tashmë është kryefjala e sigurimeve në Shqipëri dhe …

Leave a Reply