Video/ Tirana përmbytet në pak minuta nga shiu, Berisha: Erion Djegësi nuk ndal betonizimin!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar një video klu shikohet se si Tirana përmbytet në pak minuta nga shiu. Berisha shkruan se, Kjo ndodh për shkak se interesi i Erion Djegësit për të rregulluar situatën me kanalizimet është zero.

Postimi

Tirana përmbytet në pak minuta me reshjet e para të shiut, Erion Djegësi nuk ndal betonizimin!

Është e turpshme që Tirana përmbytet sa herë që bie shi. Kjo ndodh për shkak se interesi i Erion Djegësit për të rregulluar situatën me kanalizimet është zero, por babëzia për të ndërtuar pa kriter e për të betonizuar në mënyrë të paligjshme e të çrregullt dhe bllokuar kanalet është e pakufishme. #sb

About Redaksia

Check Also

Foto/ Kryebashkiaku i Librazhdit, jo një por dy makina me targa false

S’ka një, por dy makina me targa false. Kryetari i Bashkisë së Librazhdit Kastriot Gurra qarkullon …

Leave a Reply

Your email address will not be published.